Masáže tváre a dekoltu

Mikromasáž očného okolia, masáž tváre, krku a dekoltu.

MIKROMASÁŽ OČNÉHO OKOLIA 

Túto masáž odporúčam každej zákažníčke nad 20 rokov, lebo očné okolie má inú, oveľa jemnejšiu, tenšiu pokožku ako je pokožka tváre a tvoria sa mimické očné vrásky. Aj v domácej starostlivosti o pleť je nutné používať kvalitné očné krémy a gély, ráno aj večer. Očné líčidlá je potrebné odstraňovať pred nanesením očného krému očným odličovadlom a to veľmi šetrne. Pri tejto masáži používam očný balzam, alebo retinolový olej značky Carlina.

MASÁŽ TVÁRE A KRKU

Táto masáž s použitím výživného retinolového oleja pre suchú, starnúcu pleť, alebo hydratačného Argánového oleja pre mastnú a zmiešanú pleť je potrebná proti vráskam a klesajúcemu svalstvu na tvári. Prevádzam ju zároveň s masážou krku, ktorý je tiež ako očné okolie náchylnejší na starnutie ako tvár. Aj pri každodennej starostlivosti nesmieme zabúdať na krk. Krém šetrne do pokožky krku.

MASÁŽ DEKOLTU 

Táto masáž s aplikáciou výživných olejov Carlina je nesmierne dôležitá pre dámy s pribúdajúcim vekom, kedy sa na dekolte v tvare akoby véčka stále zvýrazňujú vrásky. Je to známy problém hlavne tam, kde nám podprsenka stláče prsia spolu. Preto by sme mali nosiť aj vhodnejšiu podprsenku. Všetky tri masáže sú úžasne relaxačné a najviac od zákazníčiek žiadané pri každej návšteve u mňa.